Udział w kursie z psem

  1. W kursie można wziąć udział z własnym psem, pod warunkiem, że nie wykazuje zaburzeń zachowania np. nadmierna szczekliwość, nadpobudliwość, agresja, lękliwość, itp.
  2. W kursie mogą uczestniczyć psy wielorasowe pod warunkiem, że nie są w typie ras wymienionych poniżej*.
  3. Minimalny wiek psa biorącego udział w kursie to ukończone 10 miesięcy.
  4. Właściciele odpowiadają za zachowanie swojego psa podczas kursu.

W kursie można wziąć udział bez swojego psa (w takim przypadku kursanci trenują z psami trenera lub innych osób, które są obecne na szkoleniu).


*Uwaga! W kursie nie mogą brać udziału:

  1. Psy ras uznanych za agresywne wg art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (amerykański pit bull terrierpies z Majorki (Perro de Presa Mallorquin), buldog amerykańskidog argentyńskipies kanaryjski (Perro de Presa Canario), tosa inurottweilerakbash doganatolian karabashmoskiewski stróżującyowczarek kaukaski)
  2. Psy ras: azjatycki pies stróżujący, american staffordshire terrier (amstaff), cane corso, akita amerykańska, bulterier i inne psy ras hodowanych do walk.
  3. Psy z zaburzeniami zachowania, np. psy lękliwe, nadpobudliwe, nadmiernie szczekliwe, przejawiające agresję  itp.
  4. Suczki z cieczką. W przypadku jeśli suczka ma cieczkę w czasie trwającego kursu obowiązkiem opiekuna jest zapewnienie jej opieki.

Organizator zastrzega sobie prawo niedopuszczenia do udziału w kursie psów ras niewymienionych powyżej.

W przypadku wątpliwości co do udziału psa w kursie, prosimy o kontakt e-mail: kontakt@pazia.pl  przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego i zapisaniem się na kurs.