Nasze psy i koty karmi Acana Polska

|

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Spokój i cisza bieszczadzkich krain przyciąga, gdy w pracy z utęsknieniem czekamy na urlop. Nasi czworonożni przyjaciele też potrzebują przerwy od miejskiego zgiełku, spalin i hałasu. Dlaczego nie rzucić wszystkiego i wyjechać w Beskidy, chociaż na tę parę dni? Kotań, wieś położona na terenie Magurskiego Parku Narodowego urzeka swoją prostotą i pięknem. Czas na złapanie oddechu czystym powietrzem nigdy nie jest czasem zmarnowanym, zwłaszcza gdy człowiek i jego najlepszy przyjaciel będą mieli okazję się lepiej zrozumieć. Codzienne szkolenia psów nie tylko pomogą nauczyć nie szczekać na listonosza, ale też znacznie zbliżą do siebie psa i jego właściciela. To wszystko, połączone z możliwością poznania zagmatwanej historii dawnych mieszkańców tych tych ziem pod okiem Przewodnika Beskidzkiego i możliwością jazdy konnej, uczyni niezapomnianym wyjazd rodzinny, w malowniczym zakątku Polski, gdzie rodzi się proza Stasiuka.

Ośrodek dysponuje jedno hektarowym ogrodzonym terenem po którym psy mogą swobodnie biegać, dużą salą treningową w razie niepogody, bezpośrednim dostępem do czystej górskiej rzeki.

Każdy, kto nie potrzebuje luksusowych apartamentów, ale ceni sobie wieczorne ognisko okraszone bieszczadzkimi opowieściami znajdzie u nas odskocznię od dnia codziennego.

 W cenie obozu oferujemy:

 • zakwaterowanie 1 osoby z psem (za dopłatą możliwość uczestniczenia w obozie członków rodzin) w Ośrodku szkoleniowo-rekreacyjnym w Kotani
 • wyżywienie całodniowe (śniadanie, obiad, kolacja) 
 • zajęcia szkoleniowe dla psów prowadzone przez kadrę doświadczonych instruktorów (zajęcia dostosowane do wieku i możliwości psów)
 • aktywny wypoczynek z pupilem na świeżym powietrzu (wycieczka z przewodnikiem bieszczadzkim po malowniczej okolicy, nieskażonej cywilizacją)
 • możliwość korzystania z malowniczych ścieżek rowerowych i górskich szlaków doskonałych  do pieszych wędrówek, spacerów oraz jazdy rowerem,
 • zajęcia dodatkowe dla czworonogów: tor Agility
 • konsultacje z wykwalifikowaną kadrą prowadzącą zajęcia z psami (możliwość indywidualnej  rozmowy oraz pomoc w pracy z psem)
 • wieczór przy ognisku (grilu) okraszony bieszczadzkimi opowieściami
 • 30 min. lonży na koniu (za dodatkową opłatą istnieje również możliwość jazdy konnej)
  Cena obozu: 1 290 zł 
(cena zawiera nocleg i pełne wyżywienie dla 1 osoby)

Miejsce
Termin

Program:

1 dzień

 • Zajęcia praktyczne 1 x dziennie KONTAKT WZROKOWY, TARGETOWANIE, SIAD (poziom ćwiczeń dopasowany od wieku i możliwości psów). Dla psów i przewodników na poziomie zaawansowanym: praca w rozproszeniach, na odległość, wydłużony czas trwania ćwiczeń.
 • Konsultacje z wykwalifikowaną kadrą prowadzącą zajęcia z psami.
 • Wieczór integracyjny: wspólne biesiadowanie przy grilu.

2 dzień

 • Zajęcia praktyczne 1 x dziennie: PSIE SZTUCZKI
 • Nauka sztuczek to prosta droga do polepszenia motywacji, współpracy i zaufania w relacjach człowiek – pies. W ciągu jednego dnia dowiesz się jak wykorzystać metodę kształtowania do nauki skomplikowanych zachowań, jak odpowiednio motywować i nagradzać psa, przetestujesz proces nauki na własnej skórze oraz nauczysz pupila sztuczek, którymi będziesz mógł się chwalić przed znajomym
 • Część teoretyczna: metoda kształtowania, motywacja, wskazówki od przewodnika
 • Część praktyczna: do wyboru sztuczki wymagające nauki poprzez kształtowanie oraz sztuczki nie wymagające tej metody – pojedyncze wejścia psów. Przed rozpoczęciem kursu każdy z uczestników otrzyma listę sztuczek, z której będzie mógł wybrać czego chce nauczyć swojego pupila.

3 dzień

 • Zajęcia praktyczne 2 x dziennie: PRZYWOŁANIE, PRAWIDŁOWA ZABAWA SZARPAKIEM, PODAWANIE PRZEDMIOTU + doskonalenie wcześniejszych umiejętności (poziom ćwiczeń dopasowany od wieku i możliwości psów). Dla psów i przewodników na poziomie zaawansowanym: praca w rozproszeniach, na odległość, wydłużony czas trwania ćwiczeń.
 • Konsultacje z wykwalifikowaną kadrą prowadzącą zajęcia z psami.
 • 30 min. lonży na koniu (za dodatkową opłatą istnieje również możliwość jazdy konnej).

 4 dzień

 • Zajęcia praktyczne 2 x dziennie: LEŻENIE, ZOSTAWANIE + doskonalenie wcześniejszych umiejętności (poziom ćwiczeń dopasowany od wieku i możliwości psów). Dla psów i przewodników na poziomie zaawansowanym: praca w rozproszeniach, na odległość, wydłużony czas trwania ćwiczeń.
 • Konsultacje z wykwalifikowaną kadrą prowadzącą zajęcia z psami.
 • Aktywny wypoczynek z pupilem na świeżym powietrzu (wycieczka z przewodnikiem bieszczadzkim po malowniczej okolicy, nieskażonej cywilizacją).

5 dzień

 • Zajęcia praktyczne 2 x dziennie: DOSTAWIANIE DO NOGI, CHODZENIE PRZY NODZE + doskonalenie wcześniejszych umiejętności (poziom ćwiczeń dopasowany od wieku i możliwości psów). Dla psów i przewodników na poziomie zaawansowanym: praca w rozproszeniach, na odległość, wydłużony czas trwania ćwiczeń.
 • Konsultacje z wykwalifikowaną kadrą prowadzącą zajęcia z psami.
 • Zajęcia dodatkowe dla czworonogów: tor Agility.

6 dzień

 • Zajęcia praktyczne 2 x dziennie: CHODZENIE NA LUŹNEJ SMYCZY, ZOSTAW-WEŹ + doskonalenie wcześniejszych umiejętności (poziom ćwiczeń dopasowany od wieku i możliwości psów). Dla psów i przewodników na poziomie zaawansowanym: praca w rozproszeniach, na odległość, wydłużony czas trwania ćwiczeń.
 • Konsultacje z wykwalifikowaną kadrą prowadzącą zajęcia z psami.
 • Wieczór pożegnalny: wspólne biesiadowanie przy grilu.

7 dzień

 • Zajęcia praktyczne 1 x dziennieDOSKONALENIE I UTRWALENIE UMIEJĘTNOŚCI (poziom ćwiczeń dopasowany od wieku i możliwości psów). Dla psów i przewodników na poziomie zaawansowanym: praca w rozproszeniach, na odległość, wydłużony czas trwania ćwiczeń.
 • Konsultacje z wykwalifikowaną kadrą prowadzącą zajęcia z psami.
 • Pożegnanie.
Informacje organizacyjne:
 1. O przyjęciu na obóz decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłata zaliczki.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu lub zmiany jego terminu, z powodu nie uzbierania się minimalnej liczby osób chętnych lub innych czynników uniemożliwiających organizację szkolenia, o czym poinformuje wszystkie osoby zapisane na listę.
 3. Na ok. 7 dni przed rozpoczęciem obozu Organizator przesyła listę miejsc noclegowych.
 4. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty (po uprzedniej informacji mailowej).
 5. Wszyscy uczestnicy PO ZAKOŃCZENIU OBOZU otrzymają:
 • Materiały z wykładów w formie papierowej oraz elektronicznej opracowane przez naszych instruktorów,
 • Certyfikat ukończenia obozu,
 • Pamiątkowe fotografie.
Informacje o prowadzących:

Główny prowadzący (7 dni)

Krzysztof Idzior  – inż. Agronomi, tech. weterynari, certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów metodą klikerową oraz Instruktor Dogoterapii (Kynoterapii). Właściciel Sosnowej Zagrody: http://sosnowazagroda.pl/.  Posiada trzydziestoletnie doświadczenie w szkoleniu psów.  Pracował jako opiekun drapieżnych psowatych /wilki, szakale, hieny/ w ogrodzie zoologicznym.  Przez rok był przewodnikiem psa służbowego w Służbie Więziennej.  Uczestnik zajęć teoretyczno-praktycznych z Roksaną Moską, warsztatów: Praca z psem agresywnym​ prowadzonych przez Piotra Wojtków i Zosię Zaniewską. Prowadzi szkolenie: Podstawy tropienia jako element rozwoju intelektualnego i emocjonalnego psów. Interesuje się behawiorem wilków oraz komunikacją pies- pies i pies- człowiek. 

Wsparcie (konsultacje behawioralne 1 dzień)

Agnieszka Wędrychowicz – certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów metodą klikerową oraz Instruktor Dogoterapii (Kynoterapii), Behawiorysta zwierząt towarzyszących, opracowała autorską metodę pracy z psami i kotami problemowymi UFC: understand -> find -> change. Założycielka Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii. Jest współtwórcą pierwszych w Polsce wytycznych dotyczących prowadzenia zajęć z udziałem zwierząt, które mają na celu stworzenie im odpowiednich warunków pracy. Od 10 lat szkoli psy z użyciem klikera. Oprócz tego od 8 lat konsultuje psy i koty lękliwe, agresywne, nadpobudliwe oraz inne stwarzające problemy swoim właścicielom. Od 2014r. jest wykładowcą w Instytucji Szkoleniowej „Green Way” dla której stworzyła autorskie programy kursów zawodowych: Instruktora Szkolenia Psów, Dogoterapii, Felinoterapii, Zoopsychologa oraz seminaria z zakresu pracy z psem agresywnym, lękliwym, nadpobudliwym, sprawiającym problemy. Prowadzi kursy zawodowe, seminaria i warsztaty w całej Polsce. Uczestniczka m.in. seminariów:  „Terapia reaktywności psów metoda BAT” z światowej sławy trenerką Grisha Stewart, Praca z psem agresywnym: warsztaty praktyczno – teoretyczne z Piotrem Wojtków i Zosią Zaniewską, Pierwsza pomoc przedweterynaryjna, Terapia zaburzeń zachowania u psów, Komunikacja psów i zaburzenia zachowania u kotów, Praca z psem w schronisku i po adopcji prowadzone przez lek. wet. i zoopsychologa Jolantę Łapińską.

 

ZAPRASZAMY NA NASZE KURSY DOSZKALAJĄCE

Numer konta:
10 2490 0005 0000 4000 4712 6826
„GREEN WAY” Subik Sylwia
ul. Spółdzielcza 6/61
23-200 Kraśnik

Wpłacając zaliczkę w tytule wpisz TYLKO: ” imię, nazwisko, nazwę kursu oraz jego termin”
(np. Jan Kowalski, kurs dogoterapii, 22-29.07.2015)

e-mail: biuro@szkolenia-gw.pl
tel. 665 011 813
tel. Księgowość / Urzędy pracy: 531 938 444