Informacje o kursie:

Zapraszamy na wyjątkowe seminarium online podczas którego będziemy WSPÓLNIE analizować WASZE przypadki!

Będziemy patrzeć na pracę z psem pod różnymi kątami, szukać elastycznych i kreatywnych rozwiązań dopasowanych do danego psa. Bardzo często spotykamy się z opinią, iż najcięższe w pracy behawiorysty są pierwsze przypadki, ponieważ wykorzystanie wiedzy w praktyce okazuje się trudniejsze niż mogłoby się wydawać.

Przy konfrontacji zdobytej wiedzy z rzeczywistością napotykamy wiele wątpliwości. Czy aby na pewno wiem co robię? Czy moja praca nie zaszkodzi opiekunom? Co jeśli coś pójdzie nie tak? Jako początkujący behawiorysta często szukamy wsparcia. Kogoś bardziej doświadczonego kto poprowadzi nas za rękę i pomoże stawiać pierwsze kroki w świecie psiego behawioru.

Jeśli to co właśnie przeczytałeś brzmi znajomo, to niniejsze seminarium online jest właśnie dla Ciebie. Będziemy przyglądać się psim osobowościom, ich emocjom, trudnościom, z którymi się mierzą. Następnie będziemy rozważać różne sposoby pracy z danym psem, analizując wady i zalety każdego z nich.

Informacja dla uczestników z przypadkiem: Prosimy o wysyłanie nagrań oraz opisu przypadku tuż po zapisaniu się na nasze seminarium online! Szczegóły w zakładce “INFORMACJE ORGANIZACYJNE”.

Cena szkolenia

od 50 zł

Odkryj świat behawiorystyki w Sklepie PAZiA

Tylko u Nas znajdziecie produkty polecane przez behawiorystów i trenerów. W ofercie posiadamy pomoce do zajęć, smycze treningowe, bluzy oraz koszulki. Jeśli jesteś już naszym kursantem – napisz do nas a otrzymasz rabat 10% na cały asortyment!

Szczegóły:

Uczestnik z własnym przypadkiem: 100 zł (OSTATNIE WOLNE MIEJSCE)
Uczestnik bez przypadku: 50 zł
WKRÓTCE NOWE TERMINY!

PRZY ZAPISIE NA SEMINARIUM W POLU “PESEL” PROSIMY O WPISANIE 00000000000

Nie pasuje Ci termin?

Zapisz się do newslettera, poinformujemy Cię o nowym!

 1. Zajęcia w formie warsztatów online (CASE STUDY).
 2. Certyfikat uczestnictwa w formie PDF.

Podczas webinaru przeanalizujemy WASZE przypadki (CASE STUDY). Seminarium ma formę warsztatową.

 • Wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego po kliknięciu “Zapisz się” pod terminem kursu w tabeli oraz wpłata zaliczki gwarancyjnej wliczanej w opłatę za kurs (50 zł). 
 • UCZESTNIK Z PRZYPADKIEM – Podpisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na publikację przypadku behawioralnego (Oświadczenie)
 • Przesłanie opisu i nagrań dotyczących przypadku jest konieczne do uczestnictwa w seminarium jako uczestnik z przypadkiem!
 • UCZESTNIK Z PRZYPADKIEM – obowiązkowa obecność w trakcie trwania seminarium (odpowiadanie na pytania oraz konieczność dopowiadania szczegółów dotyczących danego przypadku).
 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłata zaliczki. 
 • Osoby zgłaszające własny przypadek do analizy powinny przesłać jego opis oraz nagrania najpóźniej 2 tyg. przed wydarzeniem na adres e-mail prowadzącego: marzena.m.zaleska@gmail.com – w tytule wiadomości prosimy wpisać: Przypadek do analizy na warsztatach Behawioralna burza mózgów – Imię i nazwisko. 
 • Na około 24 godz. przed wydarzeniem przesyłamy mailowo szczegóły  oraz link do platformy clickmeeting.

Zniżki:

 • Zniżka która obowiązywała do końca 2023 r. dla absolwentów PAZiA (-50 zł) obowiązuje tylko przy cenie regularnej seminarium (jeżeli cena seminarium wynosi minimum 100 zł).
 • Nowe zasady zniżek dla licencjonowanych absolwentów PAZiA (od 2024 r.) znajdziesz tutaj: LICENCJA PAZiA.

Przelew: 

 • zaliczka w kwocie 50 zł/25 zł w dniu zapisu,
 • reszta należności do 2 tyg. przed rozpoczęciem kursu.

Raty:

Płatność ratalna poprzez Alior Bank.  Możliwość spłaty nawet do 48 rat, korzystne oprocentowanie.

KALKULATOR RAT

Sprawy organizacyjne i merytoryczne: 
Mateusz/Agnieszka
Telefon: +48 728 087 314 
E-mail: mateusz.danko@pazia.pl