Informacje o kursie:

Tłumaczenie konsekutywne

„Moim celem w życiu jest opustoszenie klatek w schroniskach, szerzenie wiedzy o psach, zapewnianie aby żadne z nich nie zostało porzucone, źle traktowane lub pozostawione samemu sobie.”  Marina

W pracy z psami fundamentalne znaczenie ma zmiana ich emocji. Aby w pełni zrozumieć psy i pomóc im się komunikować, nawet jeśli przeżywają zły stan emocjonalny ważne jest zrozumienie i połączenie ich zachowania z przeżywanymi emocjami. Marina nauczyła się „od psów”, że komunikacja działa, a co ważne problem agresji mija podczas świadomej kontroli równowagi emocjonalnej zwierzęcia. Każdy pies powinien zostać wysłuchany i każdemu psu powinno pozwolić  się komunikować. Marina chce przede wszystkim sprawić by ludzie dowiedzieli sie dlaczego i kiedy pies potrzebuje więcej przestrzeni, czasu i zaufania. Chciała by aby ludzie rozpoczęli swoją podróż przez emocje, aby odbudowali w sobie emocjonalną inteligencję, która pozwala nam zbliżyć się do siebie, zrozumieć co czują zwierzęta, odczuwać empatię, dbać o nie. Marina chciałaby, aby  ludzie lepiej rozumieli zachowania drapieżne, dostrzegali różnicę pomiędzy niebezpieczeństwem, a unikaniem ryzyka i pojęli jaki jest koszt niektórych sytuacji dla psa. Chce szerzyć język porozumiewania się psów (szczególnie jeśli chodzi o komunikowanie stresu i dyskomfortu), dlatego, że naprawdę je kocha i, że nauczyły ją wiele na temat emocji: jak porozumiewać sie z ludźmi, nie unikając konfliktów, ale radząc sobie z nimi, jak kontrolować agresję i dochodzić do siebie po stresujących sytuacjach. Marina twierdzi, że pies uczynił ją lepszym człowiekiem i wierzy, że to jeszcze nie koniec tej nauki…

Cena szkolenia

od 1250 zł

Odkryj świat psów w Sklepie PAZiA

Tylko u Nas znajdziecie produkty polecane przez behawiorystów i trenerów. W ofercie posiadamy pomoce do zajęć, smycze treningowe, bluzy oraz koszulki. Jeśli jesteś już naszym kursantem – napisz do nas a otrzymasz rabat 10% na cały asortyment!

Szczegóły:

Cena warsztatów – udział z psem: 2 300 zł (OSTATNIE 2 WOLNE MIEJSCA!)
Przy zapisie do 31.07.2024 r. cena: 2 050 zł*
  Cena warsztatów – obserwator: 1 400 zł
Przy zapisie do 31.07.2024 r. cena: 1 250 zł*

* Warunkiem uzyskania zniżki jest zapisanie się do wyżej określonej daty i wpłata zaliczki w dniu zapisu. 

 (ceny nie obejmują noclegu i wyżywienia) 


PRZY ZAPISIE NA WARSZTATY W POLU “PESEL” PROSIMY O WPISANIE 00000000000

ul. Dębicka 38, 39-207 Brzeźnica UDZIAŁ Z PSEM

ul. Dębicka 38, 39-207 Brzeźnica

OBSERWATOR

Nie pasuje Ci termin?

13-15.09.2024

13-15.09.2024

Zapisz się do newslettera, poinformujemy Cię o nowym!

 1. Trzydniowe warsztaty. 
 2. Przerwy kawowe.
 3. Certyfikat uczestnictwa.
 4. Ubezpieczenie uczestników.

KLASY KOMUNIKACJI przeznaczone sa dla opiekunów psów, behawiorystów, petsitterów, pracowników i wolontariuszy schronisk dla zwierząt, osób prowadzących hotele i szkoły dla zwierząt oraz wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat zachowania i komunikacji psów.

Warsztaty z zakresu komunikacji psów dają możliwość poznania sygnałów jakie wysyłają psy podczas interakcji z innymi osobnikami swojego gatunku. Sygnały te są czasem niezwykle subtelne i tylko wnikliwa obserwacja i znajomosć “psiego języka” pozwala na odpowiednią interpretację i podjęcie działań: udzielenie wsparcia, pomoc psu. Klasy komunikacji pomogają zrozumieć psa, jego komunikację, przyczyny zachowań agresywnych i uczą jak mamy postępować w trudnych sytuacjach, jak dostrzegac te mikro-sygnały, jak na nie reagować, aby w konsekwencji nasze psy nauczyły się radzić sobie ze strachem, lękiem, frustracją.

 1. Ukończone 18 lat.
 2. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego po kliknięciu “Zapisz się” pod terminem kursu w tabeli oraz wpłata zaliczki gwarancyjnej wliczanej w opłatę za kurs (400 zł).
 1. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłata zaliczki.
 2. Na ok. 10 dni przed rozpoczęciem kursu organizator przesyła szczegółowy harmonogram i miejsce odbywania się kursu.
 3. Wszystkie psy mają gwarantowane jedno wejście na plac każdego dnia. Dodatkowe wejścia zależeć będą od samopoczucia psa oraz decyzji prowadzącej. 

  Zniżki:

  • Zniżka która obowiązywała do końca 2023 r. dla absolwentów PAZiA (-50 zł) obowiązuje tylko przy cenie regularnej seminarium.
  • Nowe zasady zniżek dla licencjonowanych absolwentów PAZiA (od 2024 r.) znajdziesz tutaj: LICENCJA PAZiA.

  Przelew: 

  • zaliczka w kwocie 400 zł w dniu zapisu,
  • reszta należności do 2 tyg. przed rozpoczęciem kursu.
  Sprawy organizacyjne i merytoryczne: 
  Mateusz/Agnieszka
  Telefon: +48 728 087 314 
  E-mail: mateusz.danko@pazia.pl