Informacje o kursie:

Seminarium przeznaczone jest dla behawiorystów, trenerów, lekarzy weterynarii, techników weterynarii oraz wolontariuszy i pracowników schronisk.
Prowadząca: Marina Garfagnoli (Włochy), tłumaczenie konsekutywne

„Moim celem w życiu jest opustoszenie klatek w schroniskach, szerzenie wiedzy o psach, zapewnianie aby żadne z nich nie zostało porzucone, źle traktowane lub pozostawione samemu sobie.”  Marina

Cena szkolenia

500

Szczegóły:

Cena seminarium: 500 zł 

 1. Zajęcia teoretyczne.
 2. Certyfikat uczestnictwa w formie PDF.
 3. Materiały szkoleniowe.
 1. Struktura i zarządzanie odwiedzającymi schronisko: Dowiedz się, jakie strategie pomagają zapewnić zwierzętom poczucie bezpieczeństwa w nowym środowisku oraz jak efektywnie zarządzać interakcjami z potencjalnymi opiekunami.
 2. Równowaga pomiędzy dobrym samopoczuciem zwierząt, adaptacją i wzbogacaniem środowiska: Poznaj kluczowe elementy dbania o psychologiczne i emocjonalne potrzeby schroniskowych pupili, aby pomóc im przetrwać i rozwijać się w nowym otoczeniu.
 3. Życie codzienne psa ze schroniska: emocje, motywacje, frustracje: Dowiedz się, jakie emocje towarzyszą naszym futrzanym przyjaciołom podczas ich pobytu w schronisku i jakie wyzwania napotykają na swojej drodze.
 4. Schroniskowe “Chwile wolności”: spacery, interakcje, zabawa i ćwiczenia: Zobacz, jak ważne są chwile radości i beztroski dla zwierząt w schronisku oraz jakie korzyści niosą ze sobą codzienne spacery, interakcje z ludźmi i bawiące ćwiczenia.
 5. Ścieżki adopcji: od traumy do odrodzenia: Poznaj poruszające historie psów, które odnalazły szczęśliwe domy po trudnych przejściach oraz dowiedz się, jak wspierać swojego nowego czworonożnego przyjaciela w procesie adaptacji.
 6. Tysiące twarzy adopcji: Trudne drogi do psiego szczęścia: Zrozum, że każdy pies ma swoją unikalną historię i potrzebuje wyjątkowego podejścia, aby odnaleźć prawdziwe, trwałe szczęście w nowym domu.

 1. Ukończone 18 lat.
 2. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego po kliknięciu “Zapisz się” pod terminem kursu w tabeli oraz wpłata zaliczki gwarancyjnej wliczanej w opłatę za kurs (200 zł).
 1. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłata zaliczki.
 2. Na ok. 10 dni przed rozpoczęciem kursu organizator przesyła szczegółowy harmonogram.

Przelew: 

 • zaliczka w kwocie 200 zł w dniu zapisu,
 • reszta należności do 2 tyg. przed rozpoczęciem kursu.

Raty:

Płatność ratalna poprzez Alior Bank.  Możliwość spłaty nawet do 48 rat, korzystne oprocentowanie.

KALKULATOR RAT

Sprawy organizacyjne i merytoryczne: 
Mateusz
Telefon: +48 728 087 314 
E-mail: mateusz.danko@pazia.pl

Płatności, raty i faktury:
Agata
Telefon: +48 665 032 882
E-mail: agata.czupryna@pazia.pl

Dofinansowania z Urzędu Pracy i inne: 
Edyta
Telefon: +48 531 938 444
E-mail: upgreenway@gmail.com