Informacje o kursie:

Warsztat weekendowy, który oferuje spojrzenie na psa w bardziej holistyczny sposób, uwzględniający połączenie pomiędzy ciałem fizycznym, a emocjami zwierzęcia. Będzie on odpowiedni dla każdej osoby pracującej z psem wykazującym zachowania agresywne, reaktywne i lękowe. W programie techniki dotykowe metody Tellington TTouch, owijki TTouch oraz techniki smyczowe wraz z narzędziem zwanym konektorem.

Sesje praktyczne będą odbywać się całkowicie w zgodzie z tym, na co będzie otwarte i gotowe zwierzę. Pracując z terapiami komplementarnymi mocny nacisk stawiamy na wartości, takie jak: słuchanie psa i jego komunikacji, pozwalanie mu na dokonywanie własnych wyborów, praktykowanie własnej uważności, akceptacji i odpuszczenia w stosunku do oczekiwać względem psa. Upewnij się, że jest to coś, na co chcesz się otworzyć, zapisując się na ten warsztat.

W czasie warsztatów będzie możliwość zadawania mnóstwa pytań oraz przestrzeń na ciekawe i rozwijające dyskusje dotyczące terapii komplementarnych/naturalnych i sposobów na budowanie więzi z psem z ich pomocą. Wszystko to w atmosferze swobody, nieoceniania i wsparcia. I przede wszystkim – dobrej zabawy!

Więcej o prowadzącej Zuzie Rybarczyk: https://psiakiwzen.pl/kim-jestem/

Cena szkolenia

od 400zł

do 31.08.24 r. cena: od 349zł*

Odkryj nasz Sklep PAZiA

Tylko u Nas znajdziecie produkty polecane przez behawiorystów i trenerów. W ofercie posiadamy pomoce do zajęć, smycze treningowe, bluzy oraz koszulki. Jeśli jesteś już naszym kursantem – napisz do nas a otrzymasz rabat 10% na cały asortyment!

Szczegóły:

Cena warsztatów: Udział z psem (6 miejsc): 600 zł
Przy zapisie do 31.08.2024 r. cena (udział z psem): 549 zł*

Cena warsztatów: Obserwator bez psa: 400 zł
Przy zapisie do 31.08.2024 r. cena (obserwator): 349 zł*

*Warunkiem uzyskania zniżki jest zapisanie się do wyżej określonej daty i wpłata zaliczki w dniu zapisu. 

PRZY ZAPISIE NA WARSZTATY W POLU “PESEL” PROSIMY O WPISANIE 00000000000

Kraków – udział z psem

Kraków – obserwator

Nie pasuje Ci termin?

09-10.11.2024

10:00-18:00 

09-10.11.2024

10:00-18:00 

Zapisz się do newslettera, poinformujemy Cię o nowym!

 1. Zajęcia teoretyczno-praktyczne.
 2. Dokument potwierdzający uczestnictwo w warsztatach.
 1. Ukończone 18 lat.
 2. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego po kliknięciu “Zapisz się” pod terminem kursu w tabeli oraz wpłata zaliczki gwarancyjnej wliczanej w opłatę za kurs (100 zł). 
 • wpływ napięć w ciele na emocje i zachowanie psa,
 • poznanie relaksacyjnych technik dotykowych metody Tellington TTouch, a także omówienie, kiedy dotyk będzie dobrym wsparciem dla psa, a kiedy nie; rozpoznanie, kiedy pies może potrzebować mocniejszego masażu, a kiedy lżejszego nacisku,
 • omówienie case studies prowadzącej wraz z analizą sesji przeprowadzonych przez opiekunów,
 • poznanie ważnych punktów akupresury, których stymulacją opiekun może zarówno zrelaksować swojego psa, jak i wesprzeć go podczas odczuwania bólu, doznania szoku czy problemów żołądkowo-jelitowych,
 • analiza sygnałów komunikacyjnych psa świadczących o rosnącym napięciu/rozluźnieniu/proszeniu o wsparcie ze strony opiekuna,
 • zależność pomiędzy emocjami odczuwanymi przez opiekuna a zachowaniem psa i o tym, jak uzyskać własny spokój, by pomóc psu w zrelaksowaniu się,
 • poznanie podstawowych owijek TTouch, które rozluźniają napięcia mięśniowe oraz pomagają w psu w lepszym poczuciu swojego ciała,
 • zapoznanie się z technikami smyczowymi oraz narzędziem zwanym konektorem, który dzięki podwójnemu zapięciu umożliwia lepszą komunikację smyczową z psem wykazującym zachowania reaktywne; omówienie sposobów na wspieranie terapii behawioralnej z pomocą podwójnego zapięcia, a także instruowania opiekuna, by zechciał korzystać z niego w zastępstwie do narzędzi awersyjnych.

Warsztat będzie składał się z części teoretycznej oraz praktycznej. Poznane techniki będziemy najpierw praktykować w parach, a następnie odbędą się sesje praktyczne z psami uczestników jako forma prezentacji, przedstawiająca poznane na warsztacie techniki. 

Zalecamy, aby obserwatorzy mieli ze sobą pluszowe maskotki do ćwiczeń praktycznych.

Zniżki:

 • Zniżka która obowiązywała do końca 2023 r. dla absolwentów PAZiA (-50 zł) obowiązuje tylko przy cenie regularnej seminarium.
 • Nowe zasady zniżek dla licencjonowanych absolwentów PAZiA (od 2024 r.) znajdziesz tutaj: LICENCJA PAZiA.

Przelew: 

 • zaliczka w kwocie 100 zł w dniu zapisu,
 • reszta należności do 2 tyg. przed rozpoczęciem kursu.

Raty:

Płatność ratalna poprzez Alior Bank.  Możliwość spłaty nawet do 48 rat, korzystne oprocentowanie.

KALKULATOR RAT

Sprawy organizacyjne i merytoryczne: 
Mateusz/Agnieszka
Telefon: +48 728 087 314 
E-mail: mateusz.danko@pazia.pl