Informacje o kursie:

💻 Wydarzenie online w czasie rzeczywistym na platformie clickmeeting.        
📽️ Dostęp do nagranego seminarium dla uczestników przez 1 miesiąc!                                🙋 Możliwość zadawania pytań i interakcji z prowadzącą!

Tellington TTouch to metoda, która poprzez techniki dotykowe, owijkowe oraz smyczowe reguluje układ nerwowy psa i przywraca go do stanu poczucia bezpieczeństwa i spokoju. Najważniejsza zasada stosowania tej metody opiera się na dostosowywaniu technik do psa, a nie psa do technik.

Szkolenie to skierowane jest przede wszystkim do opiekunów chcących poznać bezpieczniejszą, bardziej komfortową i pozytywnie wpływającą na postawę psa alternatywę do stosowania kolczatek, obroży zaciskowych, szelek typu easy walk czy zapięcia stosowanego jedynie z przodu szelek psa. Rozwiązaniem tym jest tzw. konektor, czyli krótki łącznik umożliwiający podwójne zapięcie na szelkach psa wprowadzający postawę zwierzęcia w stan fizycznej równowagi, a przez to – w stan umożliwiający efektywniejsze zarządzanie swoimi emocjami i reakcjami na spacerach. Dodatkowo, narzędzie to pomaga opiekunom, którzy fizycznie nie są w stanie utrzymać siły naporu swojego psa w sytuacjach dla niego trudnych, poprzez rozłożenie siły nacisku, które następuje w momencie jego używania.

Szkolenie poprowadzi Zuzanna Rybarczyk, Więcej o prowadzącej tutaj: PSIAKI W ZEN.

Cena szkolenia

150

Odkryj nasz Sklep PAZiA

Tylko u Nas znajdziecie produkty polecane przez behawiorystów i trenerów. W ofercie posiadamy pomoce do zajęć, smycze treningowe, bluzy oraz koszulki. Jeśli jesteś już naszym kursantem – napisz do nas a otrzymasz rabat 10% na cały asortyment!

Szczegóły:

Cena seminarium: 150 zł

Czas trwania ok. 3 godz.


PRZY ZAPISIE NA SEMINARIUM W POLU “PESEL” PROSIMY O WPISANIE 00000000000

WKRÓTCE NOWE TERMINY!

Nie pasuje Ci termin?

Zapisz się do newslettera, poinformujemy Cię o nowym!

 1. Zajęcia teoretyczne i praktyczne online.
 2. Certyfikat uczestnictwa w formie PDF.

Podczas tego 3-godzinnego szkolenia dowiesz się:

 • czym jest i dlaczego warto używać podwójnego zapięcia w pracy z psem reaktywnym,
 • jak efektywnie i bezpiecznie pracować z konektorem,
 • jak połączyć jego działanie z komunikacją werbalną i niewerbalną z psem w czasie spaceru,
 • jakie inne, proste techniki smyczowe zaczerpnięte z metody Tellington TTouch możesz wykorzystać w pracy z psem reaktywnym- swoim lub psem swoich klientów,
 • dlaczego tak ważna jest nasza własna postawa i równowaga fizyczna podczas spaceru z psem, w celu efektywniejszego wspierania go w sytuacji stresowej, jak również w osiągnięciu poczucia większego spokoju i opanowania u siebie.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma kod zniżkowy na zakup konektorów w firmie produkującej go w Polsce.

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego po kliknięciu “Zapisz się” pod terminem kursu w tabeli oraz wpłata zaliczki gwarancyjnej wliczanej w opłatę za kurs (50 zł). 

 • O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłata zaliczki. 
 • Warto, by każdy z uczestników przygotował na to szkolenie pluszowego misia (lub drugą osobę- pomocnika), by na nim ćwiczyć przedstawione techniki. 

Zniżki:

 • Zniżka która obowiązywała do końca 2023 r. dla absolwentów PAZiA (-50 zł) obowiązuje tylko przy cenie regularnej seminarium.
 • Nowe zasady zniżek dla licencjonowanych absolwentów PAZiA (od 2024 r.) znajdziesz tutaj: LICENCJA PAZiA.

Przelew: 

 • zaliczka w kwocie 50 zł w dniu zapisu,
 • reszta należności do 2 tyg. przed rozpoczęciem kursu.

Raty:

Płatność ratalna poprzez Alior Bank.  Możliwość spłaty nawet do 48 rat, korzystne oprocentowanie.

KALKULATOR RAT

Sprawy organizacyjne i merytoryczne: 
Mateusz/Agnieszka
Telefon: +48 728 087 314 
E-mail: mateusz.danko@pazia.pl